Budextan Oficerska

Na dwa tygodnie przed świętami na ulicy Warszawskiej 26 można było kupić ozdoby i posłuchać muzyki na żywo. W bożonarodzeniowy klimat wprowadzili mrągowian między innymi Kwartet Dęty z Państwowej Szkoły Muzycznej, Chór z ZS nr 4 czy podopieczni Studia Wokalnego Sukces. Jarmark Świąteczny w Mrągowie za nami, ale to nie jedyne miejsce jakie odwiedziliśmy minionej soboty.

Ozdoby choinkowe, stroiki bożonarodzeniowe, słodkości czy upominki można było zakupić w sobotę 10 grudnia podczas jarmarku przed Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Całość klimatu dopełnił program artystyczny w wykonaniu Przedszkoli: Bajka, Nasze Pociechy i Kubuś, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Oświatowo-Sportowego Baza, Kwartetu Dętego z PSM w Mrągowie, Chóru z ZS nr 4 czy ZHP Mrągowo. Mikołajkowe święto umilił  także koncert Orkiestry Dętej Mrongovia oraz podopiecznych Studia Wokalnego Sukces.

Świąteczny klimat zapanował również na osiedlu na Górce w Mikołajkach. Większość stoisk wypełnionych była ozdobami świątecznymi, które zostały wykonane ręcznie. Trudno było przejść obojętnie obok straganów kuszących zapachem piernikowych słodkości czy lokalnych produktów. Świąteczny klimat uzupełnia nastrojowa muzyka.

Jarmark świąteczny przed CKiT

Świąteczny klimat na Górce


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij