Poznali podstawy filmu amatorskiego. Młodzież z Mrągowa wzięła udział w warsztatach filmowych zorganizowanych przez Bibliotekę Miejską w Mrągowie.

W warsztatach filmowych „Podstawy filmu amatorskiego – realizowanie krótkich form filmowych” zorganizowanych przez Bibliotekę Miejską w Mrągowie wzięła  udział młodzież zainteresowana nauką tworzenia krótkich form audiowizualnych, łączących dźwięk i obraz.

W ramach hasła „Mrągowo – Młodzieżowo” uczestnicy kręcili filmiki w miejscach, gdzie mrągowska młodzież może spędzać aktywnie czas. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy odwiedzili  Fun Park, gdzie młodzież korzystała ze wszystkich atrakcji tego miejsca i utrwalała to na filmach i zdjęciach. Na kolejne spotkanie zostali zaproszeni do Kętrzyńskiej Telewizji Kablowej, gdzie poznawali tajniki pracy redaktorów w studiu telewizyjnym. Uczestnicy warsztatów musieli pokonać stres i udzielić wywiadu przed kamerą, montowali także „setki” oraz nakręcili debatę telewizyjną. Na koniec prowadzący warsztaty Lucjan Mikulski pokazał jak kręci się klipy modowe. Wszyscy wcielili się w role modeli i modelek. W styczniu planowany jest udział w zumbie charytatywnej, a uczestnicy warsztatów spróbują  nakręcić Manekin Challenge.

Warsztaty są realizowane z funduszy Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Miasto Mrągowo.

Warsztaty filmowe z udziałem młodzieży


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij