W sierpniu tego roku mieli okazję podszkolić swoje fotograficzne umiejętności. W ramach wakacyjnych warsztatów zorganizowanych po raz pierwszy przez Bibliotekę Miejską w Mrągowie, powstało kilka ciekawych ujęć. Efekt pracy uczestników będzie można zobaczyć już wkrótce w galerii Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

W środę 16 listopada o godzinie 17:00 w galerii Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć, które powstały na warsztatach fotografii. Wystawa jest efektem wakacyjnych warsztatów fotograficznych dla młodzieży zorganizowanych przez mrągowską Bibliotekę Miejską. Na wernisażu będzie można zobaczyć fotografię studyjną, plenerową oraz reportaż artystyczny pt." Nie piję - jestem", który został zainscenizowany i sfotografowany przez uczestników warsztatów. Fotografie powstały pod kierunkiem Lucjana Mikulskiego i Mirosława Kleczkowskiego.

Warsztaty zorganizowano  przez Bibliotekę Miejską w Mrągowie ze środków pozyskanych z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Miasto Mrągowo


 


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij