Skupiają lokalną społeczność, organizują interesujące warsztaty i zajęcia edukacyjne, umożliwiają bezpośredni kontakt z kulturą. CKiT w Mrągowie znalazło się na liście 31 nominowanych w plebiscycie ogłoszonym przez portal kulturaonline.pl. Zapraszamy do głosowania na mrągowskie Centrum Kultury i Turystyki.

Centrum kultury można znaleźć w każdym większym mieście. Zakres działania takich instytucji jest bardzo zróżnicowany – jedne prowadzą zajęcia dla najmłodszych, inne organizują koncerty wielkich gwiazd, oferując niezapomniane widowiska. Czym powinno wyróżniać się dobre centrum kultury, by mieszkańcy mieli chęć uczestniczyć w jego życiu? To pytanie skierował portal kulturaonline.pl do swoich czytelników. W konkursie na najlepsze centrum kultury walczy 31 instytucji z całej Polski, a wśród nich znalazło się CKiT w Mrągowie.

Zachęcamy do oddania głosu  na mrągowskie Centrum Kultury i Turystyki w konkursie "Centrum kultury - centrum życia". Głosy możecie oddać na portalu kulturaonline.pl – kliknij tutaj.

Głosowanie na najlepsze centrum kultury potrwa do 27 października. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

Źródło: portal kulturaonline.pl

Święta piekarnia szabelski - content

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij