Wesoła atmosfera panowała dzisiaj w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku „Kubuś” w Mrągowie. Wszystko za sprawą pierwszej ważnej uroczystość dla dzieci - Pasowania na przedszkolaka. Zobaczcie sami w naszej fotorelacji.

Dziś 19 października odbyła się w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku „Kubuś” w Mrągowie uroczystość pasowania na przedszkolaka. Był to pierwszy ważny debiut przedszkolaków z grupy „Motyle”. Zaraz po przywitaniu wszystkich rodziców oraz dyrekcję placówki nastąpiła część artystyczna w wykonaniu dzieci. Maluszki troszkę niepewnie, ale dzielnie weszły na salę i recytowały wiersze przeplatane śpiewem i tańcem.

Oficjalnym aktem tej dzisiejszej uroczystości, którego nie mogło oczywiście zabraknąć w scenariuszu było ślubowanie dzieci. Obie panie dyrektorki, Helena Marczuk oraz Teresa Zera,  dokonały aktu pasowania zaczarowanym ołówkiem, położonym na ramieniu każdego dziecka, wypowiadając przy tym słowa – Pasuję Cię na przedszkolaka. Nauczycielki prowadzące grupę wręczyły każdemu dziecku dyplom. I tym sposobem maluszki zostały przyjęte do grona prawdziwych przedszkolaków.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w przedszkolu.

Uroczystość pasowania na przedszkolaka


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij