„Mrągowscy Seniorzy w akcji” to przedsięwzięcie, które właśnie dzisiaj miało swoją małą „premierę”. W murach Biblioteki Pedagogicznej w Mrągowie spotkali się seniorzy, aby nauczyć się wymagającej wielkiego skupienia, dziedziny jaką jest hafciarstwo. W ramach akcji przygotowano jeszcze kilka innych propozycji. Sami zobaczcie jak radzili sobie seniorzy podczas pierwszych warsztatów.  

„Mrągowscy Seniorzy w Akcji” to przedsięwzięcie zorganizowane w ramach Mrągowskich Inicjatyw Senioralnych realizowanych przez Stowarzyszenie Patriotyczne Mrągowo, Młodzieżowe Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych oraz Urząd Miasta w Mrągowie. Dla osób powyżej 59 roku życia w ramach akcji przygotowano ciekawą propozycje.

Dziś pod okiem Magdaleny Markiewicz z Fundacji Inkubator Kreatywności, która w dziedzinie hafciarstwa jest samoukiem, seniorzy rozpoczęli swoją przygodę z haftem krzyżykowym. Ale na tym nie koniec, już niebawem kolejne spotkania. W najbliższy czwartek 20 października, w który przypada Europejski Dzień Seniora w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej o godzinie 10:00 odbędą się warsztaty decoupage, na które już teraz gorąco zapraszamy. Temu dniu towarzyszyć będzie również rodzinne spotkanie międzypokoleniowe w siedzibie Fight Club Mrągowo. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj. Z kolei w listopadzie organizatorzy planują warsztaty wypieku chleba (8 listopada) oraz darcia pierza (14 listopada). O wydarzeniach przeczytacie z pewnością na fanpage"u Biblioteki Pedagogicznej.

Mrągowscy seniorzy na pierwszych warsztatach


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij