Kortez i Masha Qrella to goście specjalni, którzy pojawią się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w ramach tegorocznych Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy. To będzie koncert z mocnym muzycznym brzmieniem.

W ramach tegorocznych Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy zapraszamy na wyjątkowy koncert charyzmatycznego artysty obdarzonego cudownym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Podbił polską scenę muzyczną albumem „Bumerang”, który jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Dziś jego płyta zyskała status Platynowej Płyty, a utwór „Zostań” stał się ogromnym przebojem.

Koncert odbędzie się 27 listopada o godzinie 18:00 i poprzedzi występ Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki. Oprócz Korteza na scenie CKiT pojawi się Masha Qrella - piosenkarka tworząca muzyczną awangardę Berlina. Jej piosenka Destination Vertical trafiła na ścieżkę dźwiękową popularnego serialu Chirurdzy.

Bilety: 55 zł - przedsprzedaż do dnia 31.10.2016 r., 65 zł - od 01.11.2016 r., do nabycia w recepcji CKiT (ul. Warszawska 26), tel. 89 743 34 66, 89 743 34 73 oraz przez ekobilet - kliknij tutaj.

Więcej o Impresjach Artystycznych Śpiewające Obrazu przeczytacie tutaj! Pamiętajcie na zgłoszenia CKiT czeka do 7 listopada.

Źródło: CKiT Mrągowo

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij