Mrągowskie studio wokalne „Sukces” zaprezentowało najnowszy teledysk do piosenki „Lipka”. – Produkcja powstała w niezwykle przyjaznej atmosferze, podczas wyjazdowych letnich warsztatów „Lato z Sukcesem” – mówi Agata Dowhań, kierownik artystyczny projektu. Efekty możecie obejrzeć już teraz!

Utwór „Lipka” pochodzi z musicalu „Kochanie bez granic”, który mieszkańcy Mrągowa mogli po raz pierwszy podziwiać w 2013 roku. Podczas tegorocznych wakacji udało się rozpocząć i zakończyć prace nad teledyskiem do tego utworu. Wszystkie zdjęcia do teledysku zostały wykonane w ciągu tygodnia pracy podczas letnich warsztatów.

– Jest to wynik złożonej pracy wielu osób zaangażowanych w realizację projektu, polegającego na wyprodukowaniu dwóch teledysków do utworów z naszego autorskiego musicalu „Kochanie bez granic”, którego premiera odbyła się w 2013 roku, a jego wersja koncertowa w 2015 – mówi Agata Dowhań, kierownik artystyczny projektu. – Wielkie dzięki za niezwykłe wprost zaangażowanie, profesjonalizm, pomysłowość, niejednokrotnie „pracę po godzinach i ponad obowiązkowy program” wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

Utwór „Lipka” jest pierwszym ze wspomnianego musicalu, który doczekał się teledysku. Jak zapowiadają przedstawiciele grupy „Sukces”, wkrótce odbędzie się także premiera kolejnego utworu pochodzącego z tego samego musicalu - „Korzenie rodzinne”.

– Pragnę również skierować serdeczne podziękowania do Rodziców wszystkich uczestników warsztatów za współfinansowanie projektu i zaufanie do naszych kompetencji – dodaje Agata Dowhań.

Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, środków własnych stowarzyszenia oraz firm ZWiK i MEC z Mrągowa.

Wykonawca: Grupa SUKCES
Reżyseria i scenariusz: Marcin Jans
Opracowanie i słowa: Mariusz Garnowski
Przygotowanie aktorskie: Irena Telesz –Burczyk
Choreografia: Katarzyna Rakowska
Operator: Krys Michalczewski „Ja Cie Kręce”
II Operator: Jakub Ostaszewski
Współpraca: aktorska Hubert Zyśk
Koordynator: Mariusz Garnowski
Kierownik Artystyczny: Agata Dowhań
Producent: Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży SUKCES


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

X Zamknij
X Zamknij