Patriotycznie i rodzinnie zrobiło się w sobotę 20 sierpnia na placu Unii Europejskiej w Mrągowie. Za nami pierwsza edycja Festiwalu 1000 Patriotów, któremu towarzyszyły pokazy, konkurencje sprawnościowe, koncerty, a także szereg innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów przedsięwzięcia. Obejrzyjcie fotorelację z tego wydarzenia!

Po raz pierwszy w naszym mieście odbył się Festiwal 1000 Patriotów organizowany przez Stowarzyszenie Patriotyczne Mrągowo, przy współudziale Miasta Mrągowo oraz CKiT.  W ramach wydarzenia, w sobotę 20 sierpnia przy małym amfiteatrze na pl. Unii Europejskiej odbyły się zawody indywidualne, pokazy grupy paramilitarnej, a także koncert w wykonaniu uczestników warsztatów muzycznych, poświęconych pieśniom o charakterze patriotycznym.

Sporą uwagę skupiła również wystawa przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej. Finałowym punktem festiwalu był koncert jednego z najpopularniejszych twórców tzw. patriotycznego rapu w Polsce, rapera Tadka Polkowskiego oraz zespołu historyczno-patriotycznego Forteca. 

I Festiwal 1000 Patriotów w Mrągowie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# kris 2016-08-22 19:18
a ja mam nadzieję że tego durnego festiwalu nie będzie , Patriotą się jest pracujęc ciężko na rzecz kraju tak jak pozytywiści swego czasu , a nie szkolenia wojskowe , prężnie mięśni i takie tam! Szkoda, że stara Babcia burmistrzowa i młoda córcia Starościna w tym cyrku uczestniczą i wspierają takie działanie gloryfikowonia de facto działań zmierzających do jednego strasznego wydarzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lena 2016-08-21 15:41
Festiwal udany, mam nadzieję że za rok będzie powtórka ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij