Patriotycznie i rodzinnie zrobiło się w sobotę 20 sierpnia na placu Unii Europejskiej w Mrągowie. Za nami pierwsza edycja Festiwalu 1000 Patriotów, któremu towarzyszyły pokazy, konkurencje sprawnościowe, koncerty, a także szereg innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów przedsięwzięcia. Obejrzyjcie fotorelację z tego wydarzenia!

Po raz pierwszy w naszym mieście odbył się Festiwal 1000 Patriotów organizowany przez Stowarzyszenie Patriotyczne Mrągowo, przy współudziale Miasta Mrągowo oraz CKiT.  W ramach wydarzenia, w sobotę 20 sierpnia przy małym amfiteatrze na pl. Unii Europejskiej odbyły się zawody indywidualne, pokazy grupy paramilitarnej, a także koncert w wykonaniu uczestników warsztatów muzycznych, poświęconych pieśniom o charakterze patriotycznym.

Sporą uwagę skupiła również wystawa przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej. Finałowym punktem festiwalu był koncert jednego z najpopularniejszych twórców tzw. patriotycznego rapu w Polsce, rapera Tadka Polkowskiego oraz zespołu historyczno-patriotycznego Forteca. 

I Festiwal 1000 Patriotów w Mrągowie


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij