To był prawdziwie countrowy dzień w mieście i mrągowskim amfiteatrze. Ze wszystkich stron rozbrzmiewała muzyka country, a mrągowski amfiteatr zapełnił się widzami, którzy przybyli na jubileuszowy koncert z okazji 35-lecia festiwalu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z drugiego dnia Pikniku Country & Folk.

W całym mieście sporo się dzisiaj działo. Po południu, jeszcze przed koncertem głównym, na ścianie amfiteatru odsłonięto kolejne podpisy gwiazd. Tym razem w rolach głównych wystąpili Alicja Boncol oraz zespół Babsztyl.

Z kolei w małym amfiteatrze na Placu UE wystąpiły dziś m.in. zespoły Trace, Colorado Band czy Jo & Lazy Fellow. W czasie całego dnia, w małym amfiteatrze było głośno i wesoło, a muzycy dali widzom powody do świetnej zabawy. Mały amfiteatr pękał w szwach, mnóstwo ludzi spędzało także czas w okolicznych lokalach i na głównym deptaku.

Nie inaczej było w amfiteatrze nad jeziorem Czos. Tu wystąpiła „śmietanka” polskiej sceny country. Wszystko z powodu jubileuszu mrągowskiego festiwalu. Wystąpili m.in. Alicja Boncol, Lonstar, Tomasz Szwed, Bożena i Lech Makowieccy, Zbigniew Hofman, Cezary Makiewicz, bracia  Rybczyńscy, Gang Marcela i Kasia Bochenek. Pierwszą część koncertu, w strugach deszczu zamknął Czarek Makiewicz, z kultowym hymnem "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa". Mieliśmy także występy zagraniczne - Della Mae, Carlton Moody & Yee Haw Band czy Yee Haw Band. Amfiteatr był roztańczony od samego początku koncertu, a wysoka frekwencja pokazała, że dobre countrowe brzmienie, to nadal magnes przyciągający prawdziwych fanów tego gatunku muzyki.

Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. A my zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego, drugiego dnia festiwalu.

Odsłonięcie podpisów gwiazd w amfiteatrze. Fot. Paulina Duszak-Jabłonowska

Piknik w mieście. Fot. Paulina Duszak-Jabłonowska

Sobotni koncert w amfiteatrze. Fot. Piotr Piercewicz


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij