To był prawdziwie countrowy dzień w mieście i mrągowskim amfiteatrze. Ze wszystkich stron rozbrzmiewała muzyka country, a mrągowski amfiteatr zapełnił się widzami, którzy przybyli na jubileuszowy koncert z okazji 35-lecia festiwalu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z drugiego dnia Pikniku Country & Folk.

W całym mieście sporo się dzisiaj działo. Po południu, jeszcze przed koncertem głównym, na ścianie amfiteatru odsłonięto kolejne podpisy gwiazd. Tym razem w rolach głównych wystąpili Alicja Boncol oraz zespół Babsztyl.

Z kolei w małym amfiteatrze na Placu UE wystąpiły dziś m.in. zespoły Trace, Colorado Band czy Jo & Lazy Fellow. W czasie całego dnia, w małym amfiteatrze było głośno i wesoło, a muzycy dali widzom powody do świetnej zabawy. Mały amfiteatr pękał w szwach, mnóstwo ludzi spędzało także czas w okolicznych lokalach i na głównym deptaku.

Nie inaczej było w amfiteatrze nad jeziorem Czos. Tu wystąpiła „śmietanka” polskiej sceny country. Wszystko z powodu jubileuszu mrągowskiego festiwalu. Wystąpili m.in. Alicja Boncol, Lonstar, Tomasz Szwed, Bożena i Lech Makowieccy, Zbigniew Hofman, Cezary Makiewicz, bracia  Rybczyńscy, Gang Marcela i Kasia Bochenek. Pierwszą część koncertu, w strugach deszczu zamknął Czarek Makiewicz, z kultowym hymnem "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa". Mieliśmy także występy zagraniczne - Della Mae, Carlton Moody & Yee Haw Band czy Yee Haw Band. Amfiteatr był roztańczony od samego początku koncertu, a wysoka frekwencja pokazała, że dobre countrowe brzmienie, to nadal magnes przyciągający prawdziwych fanów tego gatunku muzyki.

Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. A my zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego, drugiego dnia festiwalu.

Odsłonięcie podpisów gwiazd w amfiteatrze. Fot. Paulina Duszak-Jabłonowska

Piknik w mieście. Fot. Paulina Duszak-Jabłonowska

Sobotni koncert w amfiteatrze. Fot. Piotr Piercewicz

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Realista (IP: 83.9.*.32) 2016-08-01 18:26
Gdzie te tłumy- nie oszukujcie ludzi. Piszcie prawdę. Piknik Country w Mrągowie umiera. Już nie wrócą te piękne imprezy Countrowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Jak oceniasz sezon letnich imprez w Mrągowie?

Super - 8.9%
Dobrze - 23.6%
Średnio - 23.2%
Słabo - 21.5%
Bardzo słabo - 21.9%

Głosów ogółem: 237
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: listopad 12, 2017
X Zamknij
X Zamknij
McDonalds