Teatr „Bajkowych Rodziców” działający przy mrągowskim Przedszkolu Bajka wystawił dziś własną interpretację „Krainy Lodu”. Taka to już piękna bajkowa tradycja w tej placówce, że rodzice wcielają się w aktorskie role, a widzami i recenzentami są najmłodsi.

Raz do roku, w ogrodzie Przedszkola Bajka w Mrągowie odbywa się niesamowite wydarzenie, w które angażują się rodzice, a czasem nawet dziadkowie i rodzeństwo wychowanków przedszkola. Przedszkolaki w poprzednich latach widziały już m.in. „Królewnę Śnieżkę” czy „Czerwonego Kapturka”. W tym roku, teatr „Bajkowych Rodziców” postawił sobie ambitny cel, bo i długość spektaklu, i stroje, i muzyka wymagały ogromnego nakładu sił ze strony aktorów.

A widzowie byli niezwykle wymagający, bo hitową „Krainę Lodu” niektórzy znali na pamięć. Wykonanie jak zwykle świetne, atmosfera także, teatralne występy rodziców jak zwykle na wysokim poziomie.

Poniżej fotorelacja i pełna aktorska obsada.

Aktorzy: Maria Wałuszko, Jolanta Sendrowska-Kodź, Kinga Skrajna, Krzysztof Dąbkowski, Rafał Brodzik, Monika Merkler, Tomasz Merkler, Wojciech Kłak, Agnieszka Brodzik, Daria Głosek, Łukasz Bieńko, Wiesław Iwanowicz, Ewelina Kisiel, Róża Merkler, Dominik Brodzik, Natalia Kodź, Zuzia Dąbkowska.

Oprawa muzyczna: Marek Kodź, Janusz Kuszpit.

Efekty specjalne: Paweł Jankowski.

Reżyseria: Małgorzata Tylińska, Emilia Zera.

Foto-video: Katarzyna Dąbkowska, Magdalena Siwek

Tekst i fot. Piotr Piercewicz

"Kraina Lodu" w Przedszkolu Bajka


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

X Zamknij
X Zamknij