Będzie trochę jak w Noc Muzeów. Tyle, że tym razem swoje drzwi otworzy Biblioteka Miejska w Mrągowie. W pierwszą sobotę czerwca w mrągowskiej placówce zaplanowano niezwykle artystyczną noc w doborowym towarzystwie.

Macie czas i chęci na spędzenie nocy między regałami z mnóstwem książek. Biblioteka Miejska w Mrągowie organizuje 4 czerwca w godzinach od 18:00 do 2:00, specjalną noc z udziałem gości. Nocna aura z pewnością nada wszystkiemu wyjątkowego charakteru. 

W programie:

Sesja zdjęciowa z Klaudią Gąsior - tegoroczna maturzystka, utalentowana autorka wielu ciekawych zdjęć. Wystawę jej fotografii aktualnie można oglądać w holu Biblioteki Miejskiej w Mrągowie

Stolik literacki „Przed debiutem” - osoby piszące podzielą się swoimi uwagami, problemami, spostrzeżeniami na temat  pracy twórczej. Spotkanie poprowadzi p. Marcin Gosek, z wykształcenia pedagog, który też jest przed debiutem literackim.

Zwiedzanie magazynów - Biblioteka Miejska w Mrągowie udostępni zakątki biblioteczne, w których przechowywane są niejedne skarby i to wcale nie muszą być książki.

Rozmowy o książkach - Poprowadzi Maria Mikołajczyk, moderator Dyskusyjnego Klubu Książki, który istnieje przy Bibliotece Miejskiej od 2007r. Udział wezmą również klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży.

Gość Nocy w Bibliotece Natalia Nykiel, która opowie o sobie i będzie odpowiadała na pytania uczestników.

Zachęcamy do wzięcia udziału, już 4 czerwca. Zarezerwujcie sobie czas w godzinach od 18:00 do 2:00 w nocy.

NWB.jpg

Słowa kluczowe:
Noc Biblioteka Miejska w Mrągowie 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij