Podarujcie wspólnie z mrągowską Biblioteką Miejską drugie życie. Mowa o książkach bądź filmach, które zapomniane leżą i kurzą się w naszych domach. Już w najbliższy piątek w Mrągowie odbędzie się kiermasz przeczytanej książki i obejrzanego filmu.

Masz w domu książki czy obejrzane filmy, których już nie masz zmiaru czytac ani ogladać? Weź je i wymień na kiermaszu już w najbliższy piątek 13 maja, przed budynkiem Biblioteki Miejskiej w Mrągowie, między godziną 12:00 a 16:00 i podaruj im nowe życie.

Akcja wpisuje się w cykl działań odbywających się w ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka Inspiruje”. W ramach tygodnia, który rozpoczął się w minioną niedzielę, mrągowska placówka przygotowała między innymi, wystawę fotograficzną młodych artystów, plakaty Tygodnia Bibliotek w latach 2004-2016, spotkania autorskie, Teatr przy Stoliku, Lożę Poetycką, prezentacje multimedialną - Wszystko co wiem o teatrze, warsztaty makijażu dla nastolatek, zabawę z "Rzepką" Juliana Tuwima, zajęcia plastyczne - "Biblioteka moich marzeń” czy lekcje biblioteczną - w królestwie książek.

Zachęcamy do udziału! A mieszkańców Mrągowa zapraszamy na piątkowy kiermasz. Z pewnością to nie lada gratka dla nie jednego miłośnika literatury.


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij