Najbardziej znany mrągowski festiwal w tym roku obchodzi swoje 35 lecie. Mowa o Piknik Country, który tradycyjnie odbędzie się w ostatni weekend lipca na deskach najpiękniej położonego Amfiteatru w Polsce. Kto tym razem wystąpi? Z pewnością nie zabraknie zagranicznych gwiazd sprzed lat.

Znacie przebój Cotton Eye Joe szwedzkiej grupy REDNEX! To właśnie oni pojawią się na deskach mrągowskiego amfiteatru. Ale to z pewnością nie jedyna muzyczna niespodzianka podczas tegorocznego Pikniku Country. Organizatorzy tego przedsięwzięcia zapewniają, że nie zbraknie wspomnień, a co za tym idzie cudownych wzruszeń. Usłyszymy niezapomniane przeboje w wyjątkowej odsłonie, nietuzinkowe aranżacje oraz wyjątkowe duety.

W  piątkowy wieczór wystąpi przed publicznością m.in. legendarna, energetyczna szwedzka grupa REDNEX, która wylansowała m. in. przebój Cotton Eye Joe. Z nowości pojawią się w tym roku warsztaty instrumentalno-wokalne, prowadzone przez znanych artystów i pedagogów. Koncepcja sobotniego koncertu przypadnie do gustu nie tylko melomanom, ale zainteresuje również fanów stylów muzycznych spoza country music. Z kolei w niedzielę (31 lipca) muzyka country zagra przede wszystkim dla ważnej idei. W ubiegłym roku koncertem „Zostaw serce na ziemi” oraz wieloma wydarzeniami około festiwalowymi udało się wesprzeć polską transplantację.

Na pewno możecie liczyć na najznakomitszych rodzimych Artystów, znanych szerokiej publiczności przedstawicieli europejskiej sceny muzycznej oraz, jak co roku, na amerykańską gwiazdę! W tym roku również nie zabraknie naszych Super Gości, którzy ciepło zostali przyjęci w zeszłym roku - Dzieci z Domów Dziecka. Najważniejsze, żebyście zarezerwowali sobie już dziś ostatni weekend lipca na przyjazd do Mrągowa. Po więcej aktualności zapraszamy - tutaj

Oprac. red. ( źródło: www.festiwalpiknikcountry.pl)

Słowa kluczowe:
kultura piknik country Mrągowo 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij