Krótkie odcinki, szybkie nawroty, schody, murki, ziemne nasypy, a do tego szereg zjazdów i podjazdów. Tak w dużym skrócie wyglądał drugi etap cyklu Mazury MTB, który odbył się 30 kwietnia (sobota) w samym centrum Mrągowa. Zobaczcie naszą galerię z tego wydarzenia.

Dwukilometrowa trasa wokół jeziorka Magistrackiego w Mrągowie. Niewiele, a jednak aż tyle mieli po pokonani zawodnicy, którzy pojawili się na starcie Eliminatora XC w ramach cyklu Mazury MTB. To 7 emocjonujących wyścigów rowerowych, które swój początek miały w kwietniu tego roku. Drugi etap mamy już za sobą. Przyciągnął do miasta nad Czosem, aż 50 zawodników. Rowerowe zmagania odbyły się w dwóch kategoriach.

A oto wyniki rywalizacji:

ELIMINATOR XC - Mężczyźni

I miejsce - Piotr Żebrowski (Pie3cki Team)

II miejsce - Piotr Krysiewicz (UKS Wygoda Białystok)

III miejsce - Grzegorz Maleszka (Renault Team)

W kategorii męskiej przyznano również nagrody do miejsca 10. Dalszą klasyfikacje z pewnością znajdziecie na Mazury MTB - tutaj.

ELIMINATOR XC - Kobiety

I miejsce - Magdalena Fabjanowicz (7r Logistic Politechnika Gdańska)

II miejsce - Martyna Orzeszek (7r Logistic Politechnika Gdańska)

III miejsce - Anna Dymczyk (drużyna CHOGI.PL)

Drugi etap Mazury MTB zakończył się rowerową paradą świateł, w której wzięli udział mieszkańcy Mrągowa. A na scenie małego amfiteatru pojawili się Budda Mańki oraz Green Hill. Oprawę taneczną przygotowała nieformalna grupa Enklawa Artystyczna z Piecek.

W niedzielę, 1 maja odbył sie trzeci etap cyklu Mazury MTB, Park Bike Poręby. Podsyłamy Wam również wyniki z tego etapu.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z drugiego etapu.

"ELIMINATOR XC" w Mrągowie


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij