Szkoła z 69-letnią tradycją otworzyła dziś swoje drzwi dla gimnazjalistów z powiatu mrągowskiego. Za nami kolejny dzień otwarty, tym razem w murach Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

To był dzień skierowany do gimnazjalistów, którzy licznie pojawili się w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie. Placówka z wieloletnią tradycją „kusiła” dziś swoją ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/2017. Oczywiście nie mogło zabraknąć stoisk poświęconych poszczególnym kierunkom kształcenia. Największą popularnością cieszył się „salon fryzjerski” oraz punkt wypieków przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych. Młodzież gimnazjalna po prezentacji, którą przygotowali uczniowie ZSZ w auli szkolnej, miała szansę obejrzeć również obiekty szkolne wchodzące w skład placówki.

Zajrzyjcie na stronię szkoły, z pewnością dowiecie się nieco więcej zarówno o kierunkach kształcenia jak i elektronicznej rekrutacji. Od września Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie planuje uruchomić nowy kierunek kształcenia. Szczegóły zaprezentowaliśmy na naszej stronie w materiale video.

Dni Otwarte w ZSZ w Mrągowie

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij