Jednodniowa podróż nurtem rzeki Dajny. Kto się pisze? Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" oraz Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie już po raz szósty zapraszają na spływ kajakowy rzeką Dajną.

Popularny jeszcze przed wojną, znalazł się wśród atrakcji Ziemi Mrągowskiej prezentowanych w przedwojennym folderze wydanym przez Informację Turystyczną dawnego Sensburga. Mowa o szlaku rzeką Dajną, który po raz kolejny mają szansę pokonać wielbiciele kajaków. Impreza co roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców oraz turystów. W tym roku będzie to impreza jednodniowa, która rozpocznie się w Mrągowie a zakończy w Świętej Lipce zwiedzaniem Sanktuarium. Poniżej znajdzeice regulamin oraz oświadczenie uczestnictwa

Program spływu „Kajakowy Szlak Dajny 2016”

Termin: 2.05.2015 r. (poniedziałek), godz. 9:00, planowane zakończenie spływu, ok. 18.00

Miejsce spotkania grupy: Wypożyczalnia sprzętu wodnego "Kanu" przy plaży miejskiej w Mrągowie przy ul. Jaszczurcza Góra

Trasa spływu: j. Czos – j. Czarne – j. Kot – j. Juno – j. Kiersztanowskie – j. Śpigiel – j. Dejnowa

Zapisy: Uczestnik spływu, który wpisze się na listę uczestników zobowiązany jest dokonać opłaty wpisowej w wysokości 25 zł/os. Opłata posłuży pokryciu części kosztów związanych z organizacją spływu. Opłatę wpisową można dokonać w siedzibie Organizatora do dnia 28.04.2016 (czwartek) w biurze Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej, przy ul. Warszawskiej 26 lub przelewem na konto Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” nr 59 9350 0001 0216 3329 2062 0001 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”. W przypadku dokonania opłaty przelewem uczestnik powinien okazać na starcie spływu potwierdzenie przelewu. Poniżej znajdziecie regulamin oraz oświadczenie uczestnictwa w przypadku osoby niepełnoletniej.

Opis trasy: Spływ kajakowy szlakiem rzeki Dajny rozpocznie się na j. Czos, a skończy w Świętej Lipce na j. Dejnowa. Całość trasy to ok. 23 km: j. Czos – j. Czarne – j. Kot – j. Juno – j. Kiersztanowskie – j. Śpigiel – j. Dejnowa – Święta Lipka.

Organizatorzy zapewniają kajaki wraz z transportem, transport autobusem ze Świętej Lipki do Mrągowa, ubezpieczenie NNW.

Do pobrania

- Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej
- Regulamin

Źródło: www.it.mragowo.pl
 

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij