Współczesna interpretacja utworu „Tak mi źle tak mi szaro” z serialu Wojna Domowa, do tego „Przypadki Jacka P. czyli o przewrotności losu” według tekstów Janusza Osęki i pokaz tańca country - to właśnie te prezentacje zadecydowały o ich wygranej. Mowa o uczniach Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie, którzy zdobyli tegoroczny Puchar, jedenastej już edycji Powiatowego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych. Sami zobaczcie co działo się dzisiaj na deskach CKiT.

Występem Orkiestry Wojskowej w Giżycku rozpoczął się tegoroczny XI już Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych. Na scenie pojawili się również podopieczni Zespołu Szkół Specjalnych, którzy zaprezentowali „Taniec z szarfami”. Po oficjalnych otwarciu imprezy zaczęła się turniejowa „rywalizacja”.

Po podliczeniu punktów za każdą z konkurencji ( piosenka serialowa polska, scenka teatralna/kabaretowa, turniej wiedzy o powiecie mrągowskim, mam talent ) zwycięzcami okazali się uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie. To do uczniów tej szkoły trafił Puchar przechodni Starosty. Drugie miejsce zajęło I LO w Mrągowie, trzecie Zespół Szkół Zawodowych, czwarte uczniowie Zespołu Oświatowo-Sportowego Baza w Mrągowie.

Bezapelacyjnie wszystkim należą się brawa, bo poziom i atmosfera budzą podziw! Gratulujemy! Zobaczcie zdjęcia i video z dwóch konkurencji:

XI Powiatowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij