Mrągowska firma Bast Boat zajmująca się produkcją łodzi motorowych pochwaliła się swoim najnowszym produktem. W mrągowskiej stoczni, na zlecenie holenderskiego armatora powstała 10-metrowa łódź Rapida 990. Zobaczcie jak wygląda!

Specjaliści z firmy Bast Boat podjęli wyzwanie i na zlecenie holenderskiego armatora – firmy Isloep, wybudowali łódź Rapida 990. 2,5 tonowa jednostka przeznaczona jest do pływania po dużych akwenach. Mrągowianie wybudowali ją w 7 tygodni.

– Było to z naszej strony ogromne przedsięwzięcie. Pracowaliśmy dzień i noc, aby dotrzymać standardów i terminów. Udało się perfekcyjnie – mówi Sebastian Jurkiewicz, współwłaściciel Bast Boat. – To pierwsza tego typu łódź przez nas zbudowana, ale jesteśmy pewni, że nie ostatnia.

Już teraz możecie zobaczyć jak wygląda wyprodukowana w Mrągowie łódź Rapida 990. Obejrzyjcie video i zdjęcia.

Głównym przedmiotem działalności firmy Bast Boat z Mrągowa jest produkcja wysokiej jakości wyrobów z kompozytów poliestrowo-szklanych. Obecnie pierwszorzędnym projektem jest budowa łodzi motorowych Cortina 480 przeznaczonych dla wędkarzy jak i wszystkich ludzi ceniących wypoczynek i relaks na wodzie.

Z uwagi na duże zainteresowanie łodziami zarówno w kraju jak i za granicą, firma postanowiła rozszerzyć ofertę o dwa kolejne modele Cortinę 555 oraz Cortinę 620 Sport. Produkowane przez Bast Boat łodzie przeszły szczegółowe testy bezpieczeństwa i zgodności z dotyczącymi je normami i uzyskały od jednostek certyfikujących PRS (Polskiego Rejestru Statków), certyfikaty zgodności.

Łódź Rapida 990 powstała w Mrągowie


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij