Na czas ferii zimowych nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury przygotowali dla dzieci ciekawą ofertę feryjną. W ciągu dwóch tygodni w placówce odbywały się zajęcia plastyczne, kulturalne, były także wyjazdy na basen, do teatru oraz kina.

Pierwszy tydzień rozpoczął się konkursem plastycznym "Jak spędzasz czas wolny", I miejsce zdobyła Maja Siegmunt, II miejsce - Oliwia Niedźwiedzka i Hanna Szałachowska, III miejsce Kinga Samojło. Dzieci były również na strzelnicy oraz na zajęciach Lego Geniusza w Mrągowie.

W pierwszym i drugim tygodniu grupa uczestników pod opieką nauczycieli była w mrągowskim kinie. Odbyły się również warsztaty artystyczne, na których dzieci wykonywały świeczniki witrażowe i pochłaniacze wilgoci.

W drugim tygodniu ferii zorganizowano warsztaty kulinarne, na których można było zrobić pomysłowe kanapki oraz gofry z bitą śmietaną i owocami. Chętne dzieci pojechały na basen oraz do Teatru Lalek do Olsztyna na spektakl "O rybaku i złotej rybce". Cztery nasze tancerki freestyle: Martyna Gnoza, Gabrysia Piotrowska, Maja Trelińska i Dominika Kulmaczewska wzięły udział w pokazie podczas "Mrągowskich Talentów" w Centrum Kultury i Turystyki. W ostatnim dniu ferii odbył się turniej tenisa stołowego oraz integracyjny bal karnawałowy połączony z warsztatami tanecznymi i konkursami.

– Oferta feryjna bardzo się dzieciom podobała i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i radosne spędzanie wolnego czasu w MDK w Mrągowie – mówi Ewa Gnoza, z Młodzieżowego Domu Kultury.

Źródło: MDK w Mrągowie

Ferie w Młodzieżowym Domu Kultury

Słowa kluczowe:
Mrągowo ferie mdk galeria galerie zdjęcia relacja 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij