Pięć rodzinnych duetów wzięło udział w Mrągowskich Rodzinnych Talentach. Występy nie miały tym razem charakteru konkursu. Chodziło o zaprezentowanie swoich talentów i dobrą zabawę. I jedno, i drugie się udało! Obejrzyjcie fotorelację z występów!

Do tej pory Mrągowskie Talenty były wybierane w pierwszym etapie przez jury, a następnie przez publiczność. Tegoroczna edycja różniła się od poprzednich, bo do udziału w niej zaproszono rodziny. Spokrewnione ze sobą osoby prezentowały swoje zdolności. W czwartkowe popołudnie obejrzeliśmy siostry: Angelikę i Patrycję Korzeniewskie, kuzynki: Sylwię Żebrowską i Gabrysię Anielską oraz Marię Duszak i Lenę Radoch, a także mamy z córkami: Ewę i Hanię Szałachowskie oraz Jagodę Naworską i  Alicję Naworską - Kotelon.

Poza utalentowanymi rodzinami na scenie zaprezentowały się także grupy z CKiT oraz MDK - grupa Breaking Mrągowo, Mrągowska Scena Tańca Współczesnego, Olga Strus i Maja Cichowska, tańczące i nagradzane solistki z MDK: Martyna Gnoza(Tina), Gabrysia Piotrowska (Gabi), Maja Terlińska, Dominika Kulmaczewska (Doma) i Natalia Rudzińska (Ruda), a także ubiegłoroczni laureaci Mrągowskich Talentów czyli zjawiskowy duet  Basia Luma i Janusz Nosek.

Obejrzyjcie zdjęcia!

Fot. Piotr Piercewicz

Rodzinne Mrągowskie Talenty 2015


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij