"Żona do adopcji" to propozycja na spędzenie Dnia Kobiet w Mrągowie. 8 marca na deskach CKiT wystąpią Olga Borys, Marek Pituch i Jakub Wons. Trójka aktorów zapewni doskonałą zabawę i już teraz polecamy Wam ten spektakl!

Serdecznie zapraszamy miłośników teatru na spektakl komedię "Żona do adopcji", ukazujący rodzinne relacje damsko-męskie. Przedstawienie odbędzie się na deskach Centrum Kultury i Turystyki 8 marca (wtorek) o godzinie 19:30.

"Żona do adopcji" to swego rodzaju studium przypadku przeciętnego polskiego małżeństwa, napisane przez Marka Pitucha, wyreżyserowane przez Jakuba Ehrliha i zagrane przez Olgę Borys (zamiennie z Patrycja Szczepanowską, w Mrągowie wystąpi Olga Borys), Marka Pitucha i Jakuba Wonsa czyli ekipę związaną z katowickim Old Timers Garage.

Spektakl "Żona do adopcji" to fantastyczny kalejdoskop codziennych męsko-damskich utarczek, podany w bardzo komediowej formie. Od porysowanej patelni, okruszków na dywanie, przez zażyłe więzi z mamusią, po relacje z kolegami. To również spektakl o tym, kto w związku tak naprawdę nosi spodnie i jak sprawdzają się starzy kumple.

Wszystko w atmosferze dużej dozy niedomówień, aluzji i budowania skojarzeń… sprawi, że u widzów na pewno zagości uśmiech.

Więcej informacji na temat spektaklu znajdziecie na: zonadoadopcji.pl

Bilety do nabycia:
Recepcja CKiT ul. Warszawska 26, Mrągowo tel. 89 743 34 66,
Gościniec MOLO ul. Jeziorna 1B, Mrągowo, tel. 89 741 87 00,
Bilety także na portalu www.kupbilecik.pl
Zamówienia grupowe, rezerwacje, sprzedaż wysyłkowa tel. 502 661 402,e-mail: rezerwacjaartystyczna@gmail.com  
Cena biletu: 65 zł/osoby.

Zapraszamy i polecamy!


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij