Mrągowianie doczekali się sztucznego lodowiska. Miejska ślizgawka została otwarta 29 grudnia, a znajduje się na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Bohaterów Warszawy. 

* Materiał filmowy finansowany przez Urząd Miejski w Mrągowie.
* Jakość HD: 720p, 1080p

Fot. Piotr Piercewicz

Realizacja, montaż: Paweł Krasowski

Otwarcie lodowiska w Mrągowie


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# obserwator (IP: 83.24.*.23) 2016-01-03 18:29
Dzisiaj podobno odwiedziło lodowisko ok 700 osób. Wreszcie radni z czymś trafili
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mieszkaniec (IP: 83.24.*.23) 2016-01-03 17:56
Ciekawe jak ostatnie niskie temperatury odbiją się na wyglądzie lodowiska.tak duże mrozy szybko uszkadzają taflę.oby tylko nie zamknęli na kilka dni bo fajnie się jeżdzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pracownicy wypożycza (IP: 37.249.*.177) 2016-01-03 17:54
Z przykrością informujemy że stan lodowiska uniemożliwia bezpieczna jazdę dlatego z uwagi na olbrzymie zainteresowanie zaprzestalismy wydawania sprzętu w obawie o zdrowie Państwa i Panstwa dzieci. Od godziny 17.00 czekamy na przybycie technika i maszyny do lodu. W tej chwili butelka z wodą nie jesteśmy w stanie łatac ubytków w tafli. Za utrudnienia na które nie mamy wpływu przepraszamy i odsyłamy do zarządcy obiektu.
Pracownicy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Al.Kaida (IP: 46.112.*.73) 2016-01-01 18:40
Brawo.
Na prawdę jestem pod wrażeniem w końcu coś innego jak POMNIK (zbędny niepotrzebny i często swoją estetyką/wygląd em wzbudzający dziwne skojażenia "czajnik").
Niemniej mój optymizm opadł gdy dowiedziałem sie że owe lodowisko ma być płatne. Dziwne.... miasto gmina (tak zrozumiałem) wydało ponad 600tyś zł na lodowisko (urządzenia itp.) z Naszych pieniedzy (podatki itp.) i musimy dodatkowo za to płacić.
Moje pytanie kto zarządza tym przedsięwzięcie m bo jeśli miasto to ok jestem skłonny zapłacić ale jeśli zewnętrzna firma no to przepraszam prezent dla firmy za ponad pół miliona ..... stać na to nasze miasto chyba nie ale panią Burmistrz pewnie tak ... no cóż żyje nie z pracy ale z gównianych pomysłów pseudo inicjatyw i w dodatku za Nasze ciężko zarobione w mieście bez pracy i perespektyw.... . miasto ludzi aktywnych chyba emerytów z niemiec itp.
Żal ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUBKA (IP: 89.229.*.114) 2016-01-16 22:01
HEJTER
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec (IP: 77.254.*.241) 2016-01-02 08:39
Zarządza miasto, a opłaty są związane z tym, że utrzymanie lodowiska - energia, którą pochłania agregat oraz bieżące dolewanie wody i środka do chłodzenia trochę kosztuje. Na tym świecie na ma już nic za darmo i jest to całkiem normalne. Jest darmowe przez cały tydzień, a później symboliczne 4 czy 5zł mając w tym łyżwy to chyba nie jest wielką tragedią dla osoby dorosłej i pracującej, bo na dzieci będą z pewnością zniżki. Zawsze można jechać do Ketrzyna i Giżycka ale zaraz.... tam też jest płatne... no i paliwo... Mamy wybór :) Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej (IP: 31.135.*.22) 2015-12-30 12:17
W Mrągowie wszystko się podoba , tylko kurpiom i komuchom .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ABC (IP: 89.231.*.142) 2015-12-31 07:58
A kim TY jesteś ? Odpowiedź jest oczywista - Twój wpis wiele tłumaczy ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej (IP: 31.135.*.22) 2015-12-30 09:47
Na pierdoły to są pieniądze , ale na remont ul. Lubelskiej to nie ma .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 89.229.*.114) 2015-12-30 10:48
Po co komu remontowanie tak mało ważnej ulicy, która i tak jest dobrym stanie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# szogun (IP: 89.229.*.114) 2015-12-30 10:30
Przejedź się do Olsztyna.... zobacz jakie tam są chodniki, ulice, remonty. Szybko z radością wrócisz do Mrągowa i przestaniesz narzekać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lukaasz (IP: 37.152.*.150) 2015-12-30 09:36
Wszystko do konca roku jest za darmo. Po nowym roku bedzie cennik. Taka informacje mi udzielono. Wszystko ladnie pieknie. Tylko powinni pomyslec o toalecie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# joli (IP: 89.229.*.114) 2015-12-30 10:05
kibel masz w hali.... do licha ciężkiego....10 m dalej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rafal (IP: 95.40.*.60) 2015-12-30 02:38
Fajnie,że w końcu je uruchomiono. Nie trzeba teraz wyjeżdżać z Mrągowa,aby pojeżdzić sobie na łyżwach w bezpiecznych warunkach(nie na jeziorze ;-) ). P.S. Super by było,gdyby udało się zadaszyć te lodowisko,bo wtedy byłoby one niepodatne na warunki zewnętrzne (kapryśna aura,opady,wiat r, etc.). Ale podsumowując całą sprawę: to strzał w 10-tkę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowianka (IP: 89.229.*.232) 2015-12-29 23:22
zna ktoś koszt wynajęcia łyżew dla dorosłych i dla dzieci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 89.229.*.114) 2015-12-30 10:50
2zł dzieci łyżwy i jazda, dorośli po 5zł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować