Młodzież z nieformalnej grupy Enklawa Artystyczna otrzymała szansę na zrealizowanie własnych pomysłów na inicjatywy, od października aktywnie uczestnicząc w cyklu warsztatów różnego typu. O tym co działo się w ostatnich miesiącach w Pieckach możecie dowiedzieć się dzięki reportażowi, który młodzież stworzyła przy współpracy z naszą redakcją. Zachęcamy do obejrzenia!

Dzieci i młodzież z Piecek miała za zadanie stworzyć i przeprowadzić pięć różnych inicjatyw. Znalazły się wśród nich warsztaty poi, rycerskie i muzyczne. Młodzież aktywnie uczestniczyła także w projekcie „Historyczna szkoła modelek”, w ramach którego powstał efektowny kalendarz ze zdjęciami modelek – uczestniczek projektu. Dodatkowo, dzięki wspólnej pracy uczestników warsztatów wyremontowana została także świetlica szkolna.

Wszystkie działania podsumowuje reportaż, który młodzież z Piecek stworzyła z naszą pomocą. Zachęcamy do obejrzenia!

Inicjatywy młodzieżowe są realizowane w gminie Piecki w ramach pilotażowego programu wspierania inicjatyw młodzieżowych w województwie warmińsko-mazurskim i sfinansowane ze środków województwa warmińsko-mazurskiego.

Podsumowanie projektu miało miejsce wminiony piątek w Pieckach. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Fot. Piotr Piercewicz

Podsumowanie Projektu Akademii Enklawy


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij