Młodzież z nieformalnej grupy Enklawa Artystyczna otrzymała szansę na zrealizowanie własnych pomysłów na inicjatywy, od października aktywnie uczestnicząc w cyklu warsztatów różnego typu. O tym co działo się w ostatnich miesiącach w Pieckach możecie dowiedzieć się dzięki reportażowi, który młodzież stworzyła przy współpracy z naszą redakcją. Zachęcamy do obejrzenia!

Dzieci i młodzież z Piecek miała za zadanie stworzyć i przeprowadzić pięć różnych inicjatyw. Znalazły się wśród nich warsztaty poi, rycerskie i muzyczne. Młodzież aktywnie uczestniczyła także w projekcie „Historyczna szkoła modelek”, w ramach którego powstał efektowny kalendarz ze zdjęciami modelek – uczestniczek projektu. Dodatkowo, dzięki wspólnej pracy uczestników warsztatów wyremontowana została także świetlica szkolna.

Wszystkie działania podsumowuje reportaż, który młodzież z Piecek stworzyła z naszą pomocą. Zachęcamy do obejrzenia!

Inicjatywy młodzieżowe są realizowane w gminie Piecki w ramach pilotażowego programu wspierania inicjatyw młodzieżowych w województwie warmińsko-mazurskim i sfinansowane ze środków województwa warmińsko-mazurskiego.

Podsumowanie projektu miało miejsce wminiony piątek w Pieckach. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Fot. Piotr Piercewicz

Podsumowanie Projektu Akademii Enklawy


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij