Mrągowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szykuje się do kolejnego finału, który odbędzie się 10 stycznia. Organizatorzy poszukują osób, grup, zespołów, drużyn... wszystkich tych, którzy chcieliby swoimi występami uświetnić mrągowski Finał. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia. Gorąco zachęcamy!

Zachęcamy wszystkich do wsparcia 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekrutacja i rejestracja wolontariuszy została już zakończona, ale można wesprzeć Finał w inny sposób.

– Poszukujemy osób, grup, zespołów, drużyn... wszystkich tych, którzy chcieliby swoimi występami uświetnić mrągowski Finał. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 16 grudnia. Zachęcamy również do przekazywania fantów na licytację – mówi Alicja Naworska-Kotelon, koordynator WOŚP w Mrągowie.

To jak będzie wyglądał Finał i z jakim będzie rozmachem zależy tylko od Was, od Waszego zaangażowania i chęci prezentacji Waszych talentów i umiejętności. Wspólnie udowodnijmy, że mrągowianie chcą aby Finał WOŚP nadal odbywał się w Mrągowie.

Kontakt do Sztabu:
Alicja Naworska-Kotelon
tel. 601 740 522
e-mail: alicja.naworska.kotelon@gmail.com
adres: Centrum Kultury i Turystyki ul. Warszawska 26, 11-700 Mrągowo


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij