Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Mikołajkach zaprasza na dzień otwarty. W czwartek, 26 listopada od godz. 10.00 będzie można zobaczyć jak placówka pomaga niepełnosprawnym dzieciom. W programie także warsztaty i indywidualne konsultacje.

W placówce działa oddział przedszkolny, edukacyjno-terapeutyczny i rewalidacyjno-wychowawczy. Wychowankowie mogą skorzystać z klubu małego artysty i sali doświadczania świata. Oprócz działań edukacyjnych placówka zapewnia kompleksową opiekę medyczną, rehabilitację ruchową, społeczną, terapię psychologiczną, logopedyczną i  zajęciową.

W najbliższy czwartek, 26 listopada będzie można zapoznać się z różnorodnością metod i terapii stosowanych w  ośrodku, skorzystać z zajęć warsztatowych przygotowanych przez specjalistów oraz indywidualnych konsultacji ze specjalistami: rehabilitantami, oligofrenopedagogami, surdopedagogiem, logopedą, psychologiem, specjalistami od autyzmu. Odwiedzający obejrzą ośrodek, zapoznają się z warunkami rekrutacji i będą mogli złożyć dokumenty.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy mieści się w Mikołajkach przy ulicy Kolejowej 13. To miejsce, w którym uczą się dzieci, młodzież i dorośli.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij