W Mrągowie po raz drugi zrobi się zielono, a to za sprawą Horti Festiwalu. Tematem będzie Hortiterapia w Programach Rewitalizacji Zielonych Obszarów Miasta, a spotkanie rozpocznie się już jutro, 19 listopada.

Leczenie pięknem roślin, terapeutyczne funkcje ogrodu, zielona partycypacja, praktyczne warsztaty, pokazowe zajęcia kwiatoterapii i artystyczne atrakcje – to wszystko czeka na uczestników II Horti Festiwalu w Mrągowie, który rozpocznie się już jutro, 19 listopada o godz. 11.30 w Gościńcu Molo. Organizatorami spotkania są Instytut Hortiterapii i Stowarzyszenie Zielone Dzieci.

Tematem wiodącym festiwalu będzie Hortiterapia w Programach Rewitalizacji Zielonych Obszarów Miasta. W spotkaniu wezmą udział naukowcy i praktycy oraz pasjonaci zachowania dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Mazur. Do Mrągowa zjadą więc goście z Poznania, Krakowa, Warszawy i Olsztyna oraz Białegostoku.

Dwudniowe spotkanie w Mrągowie to wykłady, seminarium, warsztaty i zajęcia w terenie oraz atrakcyjny wieczór z animatorem hortiterapeutą. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w II Horti Festiwalu.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij