Blisko 150 fotografii prezentujących stare, zabytkowe drzwi będzie można oglądać w Bibliotece Pedagogicznej w Mrągowie. Wystawa, na której uwieczniono kilkadziesiąt drzwi z okolicznych kamienic i domów to niepowtarzalna okazja podziwiania dawnej stolarki, którą na co dzień niepostrzeżenie mijamy. Oficjalne otwarcie zaplanowano na najbliższą środę. Polecamy!

Nietuzinkowa wystawa fotografii rozpoczyna cykl „Mrągowo w detalu”. Na korytarzach Biblioteki Pedagogicznej w Mrągowie będzie można zobaczyć blisko 150 zdjęć ukazujących piękno starych, zabytkowych drzwi. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w najbliższą środę, 21 października o godz. 13.00. Większość drzwi zaobserwowano mijając kamienice w Mrągowie, ale na wystawie znajdziemy także piękny egzemplarz  drzwi z przedwojennego domu w Marcinkowie.

Po części oficjalnej dla dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół przeprowadzone zostaną zajęcia warsztatowe "Zaprojektuj drzwi mazurskie".

Otwarcie wystawy odbędzie się w środę, 21 października. Ekspozycję będzie można oglądać do końca roku. Serdecznie zapraszamy. Naprawdę warto.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij