Tradycją stają się rodzinne pikniki organizowane na placu zabaw w Mikołajkach. Najbliższy organizowany jest 20 września o godz. 10.00, a animacje dla dzieci uzupełni program związany z zakończeniem akcji "Biegam Bo Lubię Polską Wieś". Zapraszamy!

Jesienny Piknik Rodzinny rozpocznie się w niedzielę przed południem muzycznym akcentem w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Oświatowego w Mikołajkach. Na scenie pojawią się także podopieczni Centrum Kultury "Kłobuk". Muzyczne występy uzupełni Głośne Czytanie Lektur przygotowywane przez Bibliotekę Publiczną w Mikołajkach oraz animacje Teatru Arkadia z Białegostoku. Na placu zabaw pojawią się szczudlarze, będzie można także nauczyć się owej sztuki "chodzenia z głową w chmurach".

Kolejnymi elementami Pikniku będą emocje sportowe. Rozpocznie je Marek Terlik ze swoimi sportowcami ćwiczącymi sztuki walki. Następnie odbędą się biegi w ramach finału akcji "Biegam Bo Lubię Polską Wieś", która rozpoczęła się wraz z sezonem letnim i poszczególne etapy odbywały się we wsiach Gminy Mikołajki.

Źródło: CK Kłobuk


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij