Fundacja "Ten Czas" zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na cykl warsztatów artystycznych i autoprezentacji - "Ja też mogę ...".

- Warsztaty praktyczne przygotują dzieci do występów na scenie i wystąpień publicznych - mówi Wojciech Koliński z Fundacji "Ten Czas", organizator warsztatów. - W ramach zajęć będziemy śpiewać i tańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, odkrywać swoje talenty i mocne strony, pracować z mikrofonem a przede wszystkim świetnie się bawić!

Każde dziecko może spełnić swoje marzenia i stanąć na scenie, czy po drugiej stronie szklanego ekranu telewizora. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona (max. 10 os.) - decyduje kolejność zgłoszeń! Warsztaty będą zakończone profesjonalną sesją fotograficzną i koncertem charytatywnym. To niepowtarzalna przygoda dla Twojego dziecka!

W czasie warsztatów dzieci zyskają większą świadomość siebie i swoich możliwości. Nauczą się jak radzić sobie z wystąpieniami publicznymi. Odkryją, rozwiną i ukierunkują swoje talenty oraz będą potrafiły je zaprezentować.
Ponadto praca w grupie będzie okazją do świetnej zabawy. Dzieci nabędą także umiejętność pracy ze sprzętem technicznym jak nagłośnienie, oświetlenie.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkę w postaci certyfikatu, zdjęć z realizacji zajęć a chętni wezmą udział w koncercie charytatywnym - na jednej scenie z gwiazdą!
Planowany termin pierwszych zajęć to 19 września godz. 16.00. Wszelkie informacje wraz ze zgłoszeniami prosimy przesyłać na e-mail: kolinscy@wp.pl, lub tel 503 046 023. Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapraszamy serdecznie i czekamy na Was!

Projekt dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Ośrodka Działaj Lokalnie w Rucianem Nidzie".


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij