O tym, czy „Najwięcej samobójstw zdarza się w niedzielę” będziemy mogli przekonać się już w niedzielę. O 19.00 w Centrum Kultury i Turystyki rozpocznie się premierowy spektakl Teatru Jaracza. Zapraszamy!

Aktorzy Teatru Jaracza wystąpią w najbliższą niedzielę na deskach mrągowskiego Centrum Kultury i Turystyki z premierowym spektaklem „Najwięcej samobójstw zdarza się w niedzielę”. Aleksandra Kolan i Radosław Hebal opowiedzą nam historię pary pracoholików, którzy nie mają pojęcia co począć z wolną niedzielą.

Nick i Klara to para trzydziestolatków. Reprezentują oni tę grupę młodych ludzi, którym dość szybko udało się dostać do świata wielkich szans i dobrobytu, stworzonego przez gwałtownie inwestujące na polskim rynku firmy zagraniczne. Determinacja, ale także optymizm, z którym dążyli do osiągnięcia dobrej pozycji, musi teraz ustąpić miejsca poczuciu kompletnej pustki. Oto, nagle, dwoje pracoholików odkrywa, że obudziło się w wolną niedzielę. Co można robić razem przez cały dzień? Początkową euforię szybko zastępuje zwątpienie. Odżywają wspomnienia z dzieciństwa. Rodzinne śniadania, spotkania z krewnymi, marsze do kościoła i jedzenie sernika – przeraźliwa nuda! Klara przypomina sobie, że wedle badań w niedziele jest najwięcej samobójstw. To z powodu tej nudy, podejrzewa Nick. Dzień wolny to nie dar, to przekleństwo! Zdecydowanie lepiej byłoby pracować także w niedzielę! Gdyby znalazł się choć temat do rozmowy...

 

reżyseria: Giovanny Castellanos

scenografia: Magdalena Gajewska

muzyka: Marcin Rumiński

Bilety możecie nabyć za pośrednictwem serwisów ebilet lub ekobilet oraz w recepcji Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Za bilet normalny zapłacicie 20 zł, a za ulgowy 10 zł.

Spektakl „Najwięcej samobójstw zdarza się w niedzielę” zaplanowano w niedzielę, 6 września o 19.00 w CKiT w Mrągowie. Polecamy!

 


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij