Proponujemy wspólną zabawę podczas „Dnia obiektów latających”, następnie zabierzemy Was na quest rowerowy szlakiem lipowych smaków – zapowiada Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji „Pegaz” w Pieckach. Sprawdźcie propozycje na najbliższe dni.

„Dzień obiektów latających” i „Quest rowerowy” - to propozycje Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji „Pegaz” w Pieckach na najbliższe dni.

W sobotę, 18 lipca pieckowianie będą bawić się w Muzeum Regionalnym im. Walentyny Dermackiej z Sapiehów, gdzie o 14.00 startuje „Dzień obiektów latających”. W programie m. in. konkursy i zabawy latających przedmiotów, puszczanie latawców, składanie samolocików z origami, konkurs „spadochroniarski”, rzut frisbee, bicie rekordów zośką.

Kolejną propozycją na najbliższe dni jest quest rowerowy szlakiem lipowych smaków, który zaplanowano na poniedziałek, 20 lipca. Podróż rozpocznie się o godz. 9.00 spod budynku GOKSiR „Pegaz”. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę: Piecki – Lipowo – Bobrówko – Krutyń – Cierzpięty – Piecki.

Oprac. red.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij