Przyprowadź rodzinę i znajomych,  razem weźcie udział w sportowej rywalizacji – w niedzielę, po raz pierwszy w Mrągowie, odbędą się Rodzinne Igrzyska na Orliku. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę i aktywności dopasowane do wieku uczestników. Wszystko to bezpłatnie i pod okiem profesjonalnych animatorów.

Turniej w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną, a dodatkowo możliwość pomiaru sprawności ogólnej - po raz pierwszy w Mrągowie przeprowadzone zostaną Rodzinne Igrzyska na Orliku. W niedzielę boisko na osiedlu Mazurskim stanie się areną sportowych zmagań, w których udział mogą wziąć trzyosobowe drużyny. Organizatorzy zapraszają zespoły rodzinne i koleżeńskie, drużyny mogą tworzyć koledzy z koleżankami, tata, mama, ciocia, wujek, babcia, dziadek, dzieci, wnuczkowie. Najważniejsza będzie wspólna zabawa. A wszystko po okiem profesjonalnych animatorów.

I Rodzinne Igrzyska na Orliku startują w niedzielę o 15.00. Nie może Was zabraknąć, przekonują organizatorzy. Spotykamy się na orliku na osiedlu Mazurskim.

Źródło: MSIS

Oprac. red.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij