Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie uzyskało dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego do dwóch projektów realizowanych jeszcze w bieżącym roku. Na liście dofinansowań znalazły się projekty PoRUSZone MIASTO oraz Impresje Artystyczne "Śpiewające Obrazy".

PoRUSZone MIASTO!

W kwietniu startujemy z projektem, którym chcemy wprowadzić trochę artystycznego zamieszania w naszym mieście! PoRUSZone MIASTO! - to nasze hasło przewodnie. Kto i jak ruszy miasto? No właśnie...

Proponujemy udział w cyklu artystycznych wyzwań wszystkim, których interesuje własny rozwój, teatr, taniec, muzyka, plastyka, sztuka alternatywna... Chcemy mieszkańców przekonać, że kultura nie musi być nudna i jej kształt zależy od każdego z nas! W ramach projektu odbędą się warsztaty, spektakle, prezentacje a finałem będzie wspólnie stworzony spektakl. Propozycję kierujemy głównie do młodzieży ale także do dorosłych zainteresowanych własnym rozwojem.

Impresje Artystyczne "Śpiewające Obrazy"

Ósma edycja Impresji artystycznych zachwyci swoim rozmachem. Zainteresuje nie tylko wykonawców piosenki autorskiej, ale także osoby tworzące poezję oraz znawców i miłośników muzyki. Z pewnością listopad będzie obfitował w artystyczne wydarzenia.

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniach!

Źródło: CKiT w Mrągowie


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij