Podwójnym zwycięstwem samorządowców z Nowego Dworu Mazowieckiego zakończyły się 19. Eliminacje Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych, które w weekend (14-15 marca) rozgrywane były w Mrągowie. Gospodarze turnieju zajęli drugie miejsce w kategorii powyżej 45 lat.

Mistrzostwa tradycyjnie rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych – Open oraz powyżej 45 lat. W kategorii Open triumfowali samorządowcy z Nowego Dworu Mazowieckiego (Urząd Miejski), którzy w finale pokonali Nidzicę 4:0. Ta sama drużyna triumfowała także dwa lata temu, a przed rokiem stanęła na podium mrągowskich eliminacji.

* Materiał filmowy finansowany przez Urząd Miejski w Mrągowie.
* Jakość HD: 720p, 1080p

W meczu o trzecie miejsce, drużyna z Nasielska pokonała samorządowców z Bielska Podlaskiego.

Awans do finałów w Brennej, przecz czterech wymienionych drużyn uzyskały także reprezentacje: Urzędu Miasta w Biskupcu oraz ekipa Urzędu Gminy Golubia-Dobrzynia.

Podczas oficjalnego zakończenia i podsumowania eliminacji, indywidualnie wyróżnieni zostali także zawodnicy. W kategorii OPEN - najlepszym bramkarzem eliminacji został Sebastian Socha z Urzędu Miasta w Nidzicy. Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Patrykowi Drewnowskiemu z Nowego Dworu Mazowieckiego.

W kategorii 45+ najlepsi także okazali sie samorządowcy z Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Drugie miejsce zajęli reprezentanci naszego miasta, a trzecie Urzedu Miejskiego w Bydgoszczy.

W tej grupie, najlepszym zawodnikiem został wytypowany Sazonowicz Andrzej – Nowy Dwór Mazowiecki, a najlepszym bramkarzem został Zbigniew Górki – Samorząd Mrągowo. Statuetkę i nagrodę dla najstarszego zawodnika mistrzostw otrzymał Zygmunt Szatkowski – Urząd Miasta Nidzica.