Oglądanie filmów, najlepiej tych o miłości, to dla wielu walentynkowa tradycja. Jeśli kino jest Waszym sposobem na spędzanie Dnia Zakochanych, to mrągowski Zodiak przygotował dla Was propozycję. Sprawdźcie, czy warto wybrać się na specjalny seans filmowy z drugą połówką?

Dzień Świętego Walentego spędź z nami, przekonuje mrągowski Zodiak. W sobotę o godz. 17.00 rusza specjalny seans filmowy. Na ekranie kina wyświetlona zostanie komedia romantyczna "Love, Rosie".

"Love, Rosie" wzruszająca opowieść o szukaniu miłości i własnej recepty na szczęście, o zabawnych nieporozumieniach i poważnych zaniedbaniach, które oddalają ludzi od siebie. To także, a może przede wszystkim(!) opowieść o mocy, jaką daje pewność, że gdzieś, choćby na końcu świata, jest ktoś, kto zrozumie wszystkie twoje, nawet te najbardziej dziwaczne myśli.

Autorka powieści „Love Rosie”, Cecelia Ahern, to mistrzyni opowieści, o których nie można zapomnieć jeszcze na długo po zamknięciu książki. Pewnie dlatego irlandzkiej pisarce udało się osiągnąć niemożliwe: zdetronizować Stephenie Meyer. Jej kultowe „PS Kocham Cię”, z Hillary Swank i Gerardem Butlerem, stało się nie tylko hitem wydawniczym, ale również wielkim przebojem kinowym. Teraz przyszła kolej na „Love, Rosie”.

Macie ochotę obejrzeć tę komedie? Nie może Was zabraknąć w sobotę w kinie Zodiak w Mrągowie. Seans startuje o 17.00. Zakochanym kino Zodiak oferuje promocyjne bilety w cenie 10 zł do kupienia na recepcji CKiT oraz online.

Źródlo: CKiT Mrągowo

Oprac. red.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij