W kwietniu 2011 roku Stare Dobre Małżeństwo koncertowało w Mrągowie. Po prawie trzech latach, będzie okazja usłyszeć SDM w naszym mieście ponownie, choć z poprzedniego składu zespołu został jedynie wokalista Krzysztof Myszkowski. Zespół wystąpi w Mrągowie już 9 stycznia.

 

Stare Dobre Małżeństwo to legenda polskiej sceny nurtu poezji śpiewanej. Ma na swoim koncie 23 wydane płyty! Grupa z wieloletnią tradycją, w odświeżonym składzie ruszyła w nową trasę koncertowa. Kolejna stacja na ich trasie to Mrągowo – 9 stycznia 2015 !

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi i liderowi SDM - Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki od najstarszych (m.in. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły...) po najnowsze (Topielica czy Ogień zapłonie w nas), które już uznano za hity. Soczyste brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów: gitary sześcio- i dwunastostrunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas, harmonijka ustna.

Skład zespołu:
Krzysztof Myszkowski - śpiew, gitara, harmonijka ustna
Bolo Pietraszkiewicz - gitary, instrumenty klawiszowe, cajon
Roman Ziobro - kontrabas, gitara basowa

Bilety w cenie: 45 zł / 40 zł (balkon) od 16 grudnia do nabycia w recepcji CKiT,
ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 73, 89 743 34 66 oraz online na stronach: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl.

Rezerwacje - bilety@ckit.mragowo.pl.

Organizatorzy: Centrum Kultury i Turystyki, Agencja B&B Audio Jarosław Brussa - www.agencjabrussa.pl.

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij