Druga tura wyborów rozstrzygnie, kto będzie rządził Mrągowem przez najbliższe 4 lata. Wiecie już, że zmierzą się w niej Otolia Siemieniec i Waldemar Cybul. Zanim dojdzie jednak do wyborczej dogrywki, kandydaci zmierzą się w debacie, która odbędzie się w środę 26 listopada w Mrągowie.

Debata kandydatów na burmistrza miasta Mrągowo z udziałem Otolii Siemieniec i Waldemara Cybula odbędzie się w środę 26 listopada w Centrum Kultury i Turystyki. Videorelację z debaty przeprowadzi nasz portal.

W debacie zmierzą się kandydaci na burmistrza miasta, którzy odpowiedzą na pytania dziennikarzy, mieszkańców i publiczności.

Debata będzie składała się z kilku części. Najważniejszą z nich będzie dyskusja kandydatów na zaproponowany temat przez prowadzących debatę dziennikarzy. Ponadto kandydaci będą odpowiadali na pytania od słuchaczy Radia Olsztyn i wyborców oraz publiczność zgromadzoną na sali. Słuchacze i publiczność uczestniczący w debatach będą mieli prawo zadawania własnych pytań wykraczających poza zakres wskazań tematycznych. W trakcie debaty kandydaci będą mieli krótki czas na swobodną wypowiedź bądź prezentację.

Debata odbędzie się w środę 26 listopada o godzinie 12:15 w CKiT. Jeśli nawet nie uda się Wam obejrzeć jej na żywo zasiadając na widowni, nic straconego, w całości obejrzycie ją na naszym portalu.

Serdecznie zapraszamy!

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij