Debata „Mrągowo – dziś i jutro”, w której przepytamy kandydatów na burmistrza Mrągowa już w sobotę o godzinie 17:00. Czas na przedstawienie jej szczegółowych zasad.

Do debaty zaprosiliśmy wszystkich kandydatów na burmistrza Mrągowa w nadchodzących wyborach samorządowych. Zaproszenie, z czego bardzo się cieszymy, przyjęli wszyscy. Zatem jutro, w sali „Orbita” Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, będzie okazja wysłuchać, co mają do powiedzenia wszyscy: Waldemar Cybul z Komitetu Wyborczego Mrągowska Inicjatywa Społeczna,  Wojciech Glinka, kandydat Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,  Tomasz Merkler, kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców Nowa Era Mrągowa, Sławomir Prusaczyk, kandydat Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, Otolia Siemieniec reprezentująca Komitet Wyborczy Wyborców Mrągowska Wspólnota Samorządowa oraz  Dominik Tarnowski, reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni – Samorząd w Służbie Mieszkańcom.

Debatę rozpocznie cykl pytań od redakcji portalu mragowo24.info i Radia Zet Gold, czyli organizatorów spotkania. Każdy z kandydatów otrzyma identyczne pytanie. Następnie kandydaci wylosują po dwa pytania z puli dwudziestu pytań kierowanych od czytelników oraz redakcji. Wciąż czekamy na pytania od Państwa, kierujcie je na adres kontakt@mragowo24.info.

W ostatniej części debaty, pytania będą pochodziły od osób, które w sobotę usiądą na widowni. Przygotowaliśmy dla Państwa karteczki z nazwiskami kandydatów i pustym miejscem na pytanie. Po wypełnieniu przez Państwa, trafią one do pojemników oznaczonych imieniem i nazwiskiem konkretnego kandydata. Następnie wylosowane zostaną dwa pytania dla każdego z kandydatów.

Aby debata przebiegała sprawnie, prosimy o uszanowanie naszej pracy i czasu poświęconego na przygotowanie spotkania i zastosowanie się do poniższych wytycznych:

  • Przede wszystkim prosimy o wzajemny szacunek i kulturalne zachowanie, dzięki temu i nam i Państwu ten czas minie przyjemniej.
  • Za każdym razem czas odpowiedzi będzie wynosił jedną minutę, oczywiście przy dwóch pytaniach, limit czasu jest podwajany. W przypadku przedłużania czasu odpowiedzi, głos może zostać odebrany.
  • Zakazuje się personalnego odnoszenia się do innych kandydatów, należy przedstawiać własne poglądy.
  • Kolejność odpowiadania będzie ulegała zmianie w trakcie trwania debaty.
  • Osobami decydującymi o odebraniu głosu są moderatorzy.
  • Pytania zarówno kierowane przez nas, jak i przez Państwa w ostatniej części debaty nie mogą odnosić się do spraw osobistych.
  • Debata będzie rejestrowana i retransmitowana w portalu mragowo24.info oraz Radiu Zet Gold. Jednocześnie zakazujemy rejestracji dźwięku i obrazu przez inne osoby, niż wskazane przez organizatorów.
  • Porządku na debacie pilnować będą porządkowi wynajęci przez organizatorów.
  • Na salę nie można wnosić transparentów, banerów, ulotek, zakazana jest czynna agitacja wyborcza.

Do zobaczenia w sobotę!


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij