Budextan Oficerska

Siódme Impresje Artystyczne „Śpiewające Obrazy” już w najbliższą sobotę. W wieczornym koncercie galowym wystąpią zwycięzcy przeglądu, a zwieńczeniem muzycznego dnia w CKiT będzie występ Natalii Nykiel. Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w kasie CKiT. A na naszym portalu możecie obejrzeć zapowiedź tegorocznych Impresji.

Warto wspomnieć, że Natalia Nykiel pochodząca z Piecek rozwijała wokalny talent w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. W 2012 roku został on dostrzeżony i nagrodzony zarówno na Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy poezję”, jaki i 5.Impresjach artystycznych „Śpiewające Obrazy”. Po sukcesach na scenie poetyckiej przyszedł czas na finał programu The Voice of Poland. Tak rozpoczęła się współpraca Natalii z uznanymi artystami oraz występy na prestiżowych scenach. We wrześniu ukazała się jej debiutancka płyta pod intrygującą nazwą "Lupus Electro".

Fanów młodej artystki może zainteresować informacja, że premiera płyty Natalii Nykiel już 23 września, a na początku sierpnia pojawił się teledysk do debiutanckiego singla "WILK". Więcej o Natalii Nykiel znajdziecie tutaj.

Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w recepcji CKiT, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 73, 89 743 34 66

Program Impresji Artystycznych "Śpiewające Obrazy".

Źródło: CKiT Mrągowo
Oprac. red.


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij