Czternasta edycja charytatywnej akcji „Być dla Innych” odbyła się w niedzielę 6 marca w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki. Impreza organizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury i Stowarzyszenie Amicus wypełniła salę widowiskową tłumem ludzi gotowych nieść pomoc innym.

- Chciałabym podkreślić, że w tej akcji najważniejsza jest integracja, którą promujemy poprzez różne atrakcje, które przygotowaliśmy dla widzów i uczestników - mówi Ewa Gnoza, która od samego początku tworzy „Być dla Innych”.

Atrakcji było mnóstwo. Występy na scenie, gdzie prezentowały się taneczne i wokalne grupy młodzieżowe z Mrągowa i Pisza, Maciek Sheva Mołdoch - finalista Got to Dance oraz Tomek Chorzelewski z ekipą Ryn Breakers. Na scenie wystąpili także między innymi uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domu Pomocy Społecznej czy Zespołu Szkół Specjalnych. W holu CKiT można było spróbować smacznych wypieków, spróbować swoich sił w szermierce z mistrzami olimpijskimi czy przygotować palmę wielkanocną.

Pieniądze na wypoczynek dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych zbierano nie tylko z wejściowych „słoneczek”, ale także podczas licytacji, które cieszyły się naprawdę sporym zainteresowaniem.

Już wkrótce na łamach naszego portalu będziecie mogli obejrzeć relację video z tego wydarzenia. A już teraz polecamy galerię zdjęć!

Fot. Piotr Piercewicz

Być dla Innych 2014

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij