Mimo, że aura za oknem niekoniecznie zimowa, to organizatorzy dwóch najbliższych imprez na Górze Czterech Wiatrów braku śniegu się nie obawiają. Jest go pod dostatkiem, a więc sobotnie Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy Mrągowo oraz niedzielne „Zimowe Szaleństwa z Radiem Zet Gold” odbędą się zgodnie z planem. Zapraszamy na obie imprezy!

Pogoda nie rozpieszcza organizatorów zimowych imprez na świeżym powietrzu. Jednak mrągowski stok Góry Czterech Wiatrów jest tak położony, że zgromadzony śnieg utrzymuje się tam długo. Obecnie na stoku leży od 30 do 50 centymetrów śniegu, zatem start weekendowych atrakcji w żadnym stopniu nie jest zagrożony.

Weekend na G4W rozpoczniemy od zawodów o Puchar Wójta Gminy Mrągowo w snowboardzie i narciarstwie. Do pokonania będzie trasa ustawiona na głównym stoku G4W. Organizatorzy podzielą uczestników według kategorii wiekowych, od tych najmłodszych do seniorskich. Zatem zachęcamy do udziału każdego.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami 506 141 528 oraz 500 293 234 oraz codziennie w kasie ośrodka w terminie do 22 lutego 2014 do godziny 9:00. Opłata startowa wynosi 20 zł. Odprawa techniczna rozpoczyna się o 9:30.

A w niedzielę czeka nas coroczna impreza organizowana przez Radio Zet Gold. Sztandarowym punktem „Zimowego Szaleństwa z Radiem Zet Gold” jest Zjazd na Byle Czym. Poprzednie lata pokazały, że uczestnicy zawodów mają sporą fantazję. Co wymyślą w tym roku? Przekonajcie się w niedzielę na Górze Czterech Wiatrów.

Prócz Zjazdu na Byle Czym organizatorzy zapowiadają także inne atrakcje i konkursy. Start konkurencji od godziny 11:00.

Do zobaczenia w weekend na Górze Czterech Wiatrów!

A rok temu podczas Zjazdu na Byle Czym było tak:


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

X Zamknij
X Zamknij