Portal mragowo24.info uruchomiliśmy w kwietniu 2012 roku. Przez niemal dwa lata działalności staliśmy się najchętniej czytanym lokalnym portalem informacyjnym w powiecie mrągowskim. Teraz czas wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. Od dziś mrągowo24.info specjalnie dla naszych czytelników w zupełnie innej, nowej odsłonie.

Przygotowaliśmy nowy design mragowo24.info, który mamy nadzieję przypadnie Państwu do gustu. Nasz portal informacyjny będzie bardziej funkcjonalny i połączy w sobie informacje przekazywane w formie tradycyjnej, a także w formie materiałów video oraz licznych fotogalerii. Na głównej stronie mragowo24.info będą się także wyświetlać najnowsze informacje z innych portali prowadzonych przez naszą redakcję – Sportowe Mrągowo oraz Videomazury, a także najnowsze oferty z bazarmragowo.pl

Nowe otwarcie naszego portalu to także dział „blogi”, które postanowiliśmy uruchomić w szerszym zakresie. Zaprosiliśmy do współpracy mrągowską pisarkę Katarzynę Enerlich, a także Natalię Sałacką, która poprowadzi blog o urodzie. Na dobre ruszamy także z blogiem porad prawnych, który poprowadzą dr Stanisław Bułajewski oraz mgr Sebastian Nawrocki.

Na naszym portalu znajdziecie także sondę z aktualnym tematem, która co dwa tygodnie będzie podsumowywana stosownym artykułem. Co tydzień, na łamach naszego portalu znajdziecie także najnowsze ceny paliw z mrągowskich stacji benzynowych (w panelu z prawej strony bezpośrednio pod sondą).

Nowością jest także Niezbędnik Mrągowski (na samym dole strony głównej), dzięki któremu traficie do najbardziej przydatnych serwisów internetowych dotyczących naszego miasta. Z niezbędnika dowiecie się między innymi o aktualnościach miejskich służb, urzędów, sprawdzicie dyżury aptek, zagrożenie burzowe, aktualne warunki na G4W, a także podejrzycie obraz z "ławeczki internetowej".

Nowe otwarcie mragowo24.info to także nowe możliwości reklamy. Aktualnie przygotowujemy ofertę, którą niebawem zaprezentujemy na łamach naszej strony.

Za projekt graficzny i wykonanie serwisu odpowiedzialny jest Maciej Łotysz i przy tej okazji serdecznie dziękuję za jego zaangażowanie w stworzenie nowego wyglądu portalu.

Zmieniliśmy się dla Was i cały czas wyznaczamy sobie nowe cele.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i życzymy przyjemnego odbioru!

Piotr Piercewicz / redaktor portalu mragowo24.info


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# aulslander (IP: 62.159.*.125) 2014-01-16 13:23
Layout skopiowany zywcem w WP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Pogoda

Dziś
5°C
deszcz
994 hPa
Noc
temp. 2°C
deszcz
993 hPa
Jutro
temp. 4°C
deszcz
996 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017