Portal mragowo24.info uruchomiliśmy w kwietniu 2012 roku. Przez niemal dwa lata działalności staliśmy się najchętniej czytanym lokalnym portalem informacyjnym w powiecie mrągowskim. Teraz czas wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. Od dziś mrągowo24.info specjalnie dla naszych czytelników w zupełnie innej, nowej odsłonie.

Przygotowaliśmy nowy design mragowo24.info, który mamy nadzieję przypadnie Państwu do gustu. Nasz portal informacyjny będzie bardziej funkcjonalny i połączy w sobie informacje przekazywane w formie tradycyjnej, a także w formie materiałów video oraz licznych fotogalerii. Na głównej stronie mragowo24.info będą się także wyświetlać najnowsze informacje z innych portali prowadzonych przez naszą redakcję – Sportowe Mrągowo oraz Videomazury, a także najnowsze oferty z bazarmragowo.pl

Nowe otwarcie naszego portalu to także dział „blogi”, które postanowiliśmy uruchomić w szerszym zakresie. Zaprosiliśmy do współpracy mrągowską pisarkę Katarzynę Enerlich, a także Natalię Sałacką, która poprowadzi blog o urodzie. Na dobre ruszamy także z blogiem porad prawnych, który poprowadzą dr Stanisław Bułajewski oraz mgr Sebastian Nawrocki.

Na naszym portalu znajdziecie także sondę z aktualnym tematem, która co dwa tygodnie będzie podsumowywana stosownym artykułem. Co tydzień, na łamach naszego portalu znajdziecie także najnowsze ceny paliw z mrągowskich stacji benzynowych (w panelu z prawej strony bezpośrednio pod sondą).

Nowością jest także Niezbędnik Mrągowski (na samym dole strony głównej), dzięki któremu traficie do najbardziej przydatnych serwisów internetowych dotyczących naszego miasta. Z niezbędnika dowiecie się między innymi o aktualnościach miejskich służb, urzędów, sprawdzicie dyżury aptek, zagrożenie burzowe, aktualne warunki na G4W, a także podejrzycie obraz z "ławeczki internetowej".

Nowe otwarcie mragowo24.info to także nowe możliwości reklamy. Aktualnie przygotowujemy ofertę, którą niebawem zaprezentujemy na łamach naszej strony.

Za projekt graficzny i wykonanie serwisu odpowiedzialny jest Maciej Łotysz i przy tej okazji serdecznie dziękuję za jego zaangażowanie w stworzenie nowego wyglądu portalu.

Zmieniliśmy się dla Was i cały czas wyznaczamy sobie nowe cele.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i życzymy przyjemnego odbioru!

Piotr Piercewicz / redaktor portalu mragowo24.info

Książki i projekty edukacyjne

podnoszące kompetencje procesowe

Adwokat
Diabła

Iain Morley
Adowkat Diabła Kup książkę Kup audiobook

Na końcu
świata

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata Kup książkę

Na końcu świata
czyli Afryka dzika

Wawrzyniec Siedlecki
Na końcu świata czyli Afryka dzika Kup książkę Kup audiobook

Przygody
Belli

Lillienne Golc
Przygody Belli Kup książkę

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# aulslander (IP: 62.159.*.125) 2014-01-16 13:23
Layout skopiowany zywcem w WP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

X Zamknij
X Zamknij