Byli i obecni pracownicy Centrum Kultury i Turystyki, samorządowcy oraz mieszkańcy Mrągowa spotkali się podczas obchodów 50-lecia istnienia kulturalnej placówki naszego miasta. Obejrzyjcie co działo się podczas jubileuszu.


Okrągły jubileusz CKiT był przede wszystkim okazją do spotkań, rozmów, a także prezentacji dorobku kulturalnego jednostki. Na scenie zaprezentowali się artyści, którzy szkolą się lub w przeszłości szkolili pod okiem instruktorów centrum kultury. Wśród nich była Natalia Nykiel, Mrągowska Scena Tańca Współczesnego czy Teatr Światła.

Podczas jubileuszu usłyszeliśmy wiele ciepłych słów o działalności jednostki, były także życzenia, kwiaty i prezenty. Podziękowania powędrowały także w drugą stronę. Przy okazji jubileuszu, dyrektor CKiT Lech Gołębicki dziękował za wieloletnie zaangażowanie pracownikom centrum, a także władzom miasta, sponsorom i przedstawicielom mediów.

A muzyczną gwiazdą wieczoru była Joanna Kondrat, która na kilkadziesiąt minut zabrała widzów w stonowany świat swojej muzyki.

Fot. Piotr Piercewicz

Video: Relacja z jubileuszu 50-lecia CKiT

Słowa kluczowe:
 
Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij