Wielkimi krokami zbliża się pierwsza edycja festiwalu Disco pod Żaglami. Nazwy zespołów, jakie udało się organizatorom ściągnąć do Mrągowa robią wrażenie. 17 sierpnia w Mrągowie usłyszymy między innymi piosenki zespołów Weekend, Boys, Shazza, Stachursky czy Akcent.


Festiwal Disco pod Żaglami to nowa festiwalowa propozycja w Mrągowie. Organizuje ją Performance Media Group wspólnie z Miastem Mrągowo.

Program będzie składał się z dwóch części: W pierwszej usłyszymy największe mazurskie wakacyjne przeboje. Między innymi: „Wróćmy na Jeziora”, „Augustowskie noce”, „Beata z Albatrosa”, „10 w skali Beauforta”, „Córko rybaka”, „Gdzie ta keja” i wiele innych!

W drugiej części koncertu nie zabraknie takich rewelacji jak Hity Gwiazd Disco Polo – „Ona tańczy dla mnie”, „Jesteś szalona”, „Bierz, co chcesz” czy „Królowa Nocy”!

- Postaramy się, aby nasza Gala stała się jedną z największych imprez Disco i na stałe wpisała się w kalendarz polskich festiwali - zapowiadają organizatorzy.

Bilety do nabycia na eBilet.pl, w CKIT w Mrągowie oraz w kasach na terenie Amfiteatru na 3 dni przed imprezą w cenach 60 zł, 90 zł i 120 zł.

Start imprezy w sobotę 17 sierpnia w mrągowskim amfiteatrze nad jeziorem Czos.

 


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij