Aktualna mistrzyni świata w boksie tajskim Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny zagości w Mrągowie i poprowadzi pokazowy trening dla wszystkich, którym sztuki walki są bliskie. Wspólnie z klubem Kaliniak Team zapraszamy w piątek od godziny 17:00.


Klub Kaliniak Team Mrągowo zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Mrągowa na trening z Mistrzynią Świata Muay Thai i K-1, Joanną Jędrzejczyk. Asia niespełna miesiąc temu wygrała kolejną walkę zawodową w K-1 i zdobyła mistrzowski pas WBKF w Japonii. Ponadto odnosi sukcesy zawodowe w walkach mieszanych sztukach walki MMA.

- Organizujemy trening zarówno dla osób chcących zacząć swoją przygodę ze sportami walki, dla których jest to świetna forma poprawienia kondycji i sylwetki ciała oraz dla osób starszych i  młodszych, którzy mogą połączyć ruch z pasją - zachęca Tomasz Kalinowski, któego klub po raz kolejny organizuje treningowe spotkanie z mistrzynią.

Trening dla początkujących rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 17:00 i potrwa godzinę. O 18:00 w sali I LO w Mrągowie przy ulicy Szkolnej spotkają się zawodnicy i zawodniczki, którzy mieli już jakąkolwiek styczność ze sportami walki i znają podstawy z różnych stylów sztuk walki.

Dzieci i młodzież ucząca się z Mrągowa trenuje bezpłatnie. Dla innych uczestników - koszt 10 zł.

Źródło: kaliniakteam.pl, oprac. pp


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij