Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2013rootpilkanoznarootinnerootmistrzpracownikowsamorz oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zwycięstwem samorządowców z Nowego Dworu Mazowieckiego zakończyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych, które w miniony weekend gościły w Mrągowie. W kategorii 45+ sukces świętowali samorządowcy z Mrągowa.

* Materiał filmowy finansowany przez Urząd Miejski w Mrągowie.

Jakość HD: 720p, 1080pTo już tradycja, że Eliminacje do Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w strefie północny wschód odbywają się w Mrągowie. Po raz pierwszy jednak samorządowcy zmierzyli się w nowej hali i jak zgodnie podkreślali, to duży jakościowy skok.

W Mrągowie pojawiło się łącznie 15 samorządowych ekip, 12 wzięło udział w rozgrywkach Open, natomiast 3 w kategorii powyżej 45 lat. Frekwencja była zatem mniejsza niż w latach ubiegłych, ale nie znaczy to, że i emocje były mniejsze.

W kategorii Open do finału dostali się samorządowcy z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Radomia. Po dość nerwowym spotkaniu Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 2:0. W bramce nowodworzan zobaczyliśmy po raz kolejny burmistrza tego miasta, który uczestniczy w samorządowych zmaganiach już od kilkunastu lat.

Samorządowcy z Radomia musieli się zadowolić drugim miejscem, a trzecie wywalczyli miejscy urzędnicy z Nasielska, którzy w decydującym spotkaniu pokonali Urząd Miasta Bartoszyce 5:3.

W kategorii Open zagrali także mrągowianie. Pierwszego dnia w rozgrywkach grupowych wygrali co prawda z samorządowcami z Bydgoszczy, zremisowali z Powiatem Legionowo, ale porażki z samorządowcami z Bielska Podlaskiego, Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Bartoszyc zdecydowały, że mrągowianie w niedzielę walczyli już tylko o miejsca 9-12. Po zwycięstwie nad Urzędem Miasta Legionowo oraz porażce z Toruniem, mrągowianie zajęli ostatecznie 10 miejsce.

Dużo lepiej poradzili sobie ich starsi o kilka lat koledzy. W kategorii 45+ mrągowianie zajęli pierwsze miejsce po zwycięstwach we wszystkich spotkaniach (trzy drużyny grały systemem mecz-rewanż). W nagrodę pojadą na finały, które odbędą się w Brennej. Z kategorii Open na finały wybierze się pierwszych 6 drużyn.

Zdjęcia zobaczysz tutaj.

Piotr Piercewicz

Klasyfikacja końcowa - Kategoria - OPEN

1. Nowy Dwór Mazowiecki

2. Radom

3. Urząd Miasta Nasielsk

4. Urząd Miasta Bartoszyce

5. Powiat Legionowo

6. Bielsk Podlaski

7. Golub Dobrzyń UG

8. Lidzbark Warmińśki

9. Toruń UM

10. Mrągowo

11. Legionowo UM

12. Bydgoszcz

 

Kategoria - 45+

1. Samorząd Mrągowo

2. Samorząd Tłuszcz

3. Nowy Dwór Mazowiecki

 


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij