22 listopad to historyczna data dla portalu mragowo24.info, mamy także nadzieję, że dla sportu w Mrągowie i okolicach również. Właśnie dziś oddajemy do Waszej czytelniczej dyspozycji nasz nowy produkt czyli portal w całości poświęcony sportowi, pod dobrze znanym w Mrągowie adresem sport.mragowo.pl ! A więc zapraszamy! Sportowe Mrągowo jest dla Was!


Pół roku temu dobry i uznany portal Sportowe Mrągowo przestał funkcjonować i przyznaję, że przyjąłem to z nieukrywanym smutkiem. Damian Skrzęta, którego sportowa pasja i entuzjazm zdecydowały kilka lat wcześniej o założeniu sportowej strony o wydarzeniach w Mrągowie, postanowił zamknąć portal głównie ze względu na swoje dalsze życiowe plany.

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Damianowi, bo przez wiele lat pracował dla dobra mrągowskiego sportu, dzieląc się swoją pasją z setkami mrągowian, dla których Sportowe Mrągowo było „kopalnią wiedzy” o tym co dzieje się na sportowych arenach miasta. Wielkie dzięki, postaramy się podtrzymywać dobrą markę Sportowego Mrągowa.

Decyzję o reaktywacji portalu podjęliśmy kilka miesięcy temu, bo uznaliśmy, że sport jest ważną dziedziną życia i wymaga oddzielnego miejsca na pisanie o nim. Serwis informacyjny mragowo24.info tylko pośrednio spełniał rolę dobrego informatora o wydarzeniach sportowych, które często umykały pomiędzy innymi informacjami z Mrągowa. Stąd właśnie decyzja i nasza praca włożona w stworzenie tego, co dziś przekazujemy do oceny czytelnikom.

Więc krótko o tym, gdzie i co znajdziecie. Portal podzieliliśmy na działy – piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi, kolarstwo, żeglarstwo oraz dział inne sporty, w którym zamieszczamy wszystko co nie dotyczy żadnej z wcześniej wymienionych zakładek.

Dodatkowo przygotowaliśmy dział Sportowe Rozmowy (prawy górny róg), w którym będziemy publikować wywiady z ludźmi sportu w Mrągowie. Na początek rozmawialiśmy z Czarkiem Samborskim oraz Waldemarem Cybulem. Już wkrótce kolejne wywiady. Jeśli macie jakieś propozycje, odnośnie ewentualnych rozmówców, z którymi warto porozmawiać, czekamy na Wasze uwagi.

Stworzyliśmy także dział Sportowe Sylwetki, w którym będziemy prezentować sportowców z mrągowskich klubów, ale także tych, którzy w Mrągowie się urodzili bądź stąd pochodzą.

W prawym panelu portalu znajdziecie także Sportowe Wyniki, czyli dział, w którym znajdziecie najświeższe wyniki sportowych spotkań z udziałem mrągowian.

Wszystkie działy będą na bieżąco uaktualniane!

Na portalu Sportowe Mrągowo daliśmy Wam wszystkim także możliwość komentowania artykułów. Serdecznie zachęcam do dyskusji, polemiki, ale wszystko w ramach ogólnie przyjętych zasad netykiety.

I na koniec chyba najważniejsze. Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie stowarzyszenia sportowe działające na terenie naszego miasta i okolic, szkoły i związki sportowe. Informujcie nas o planowanych wydarzeniach, dzielcie się informacją, bo to także promocja dla Was. Będziemy tam, gdzie tylko to możliwe...

Piotr Piercewicz – redaktor portalu mragowo24.info oraz sport.mragowo.pl

Słowa kluczowe:
 
Carsol art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij