Budextan Oficerska

Ile razy chcieliście pośmigać na łyżwach w Mrągowie, a nie mieliście gdzie? Alternatyw było kilka, ale wymagały albo samodzielnego odśnieżenia części jeziora, albo wyjazdu do innego miasta.


Naprzeciw oczekiwaniom wyszła w tym roku Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie. – W przerwie letniej podjęliśmy decyzję o przygotowaniu terenu pod lodowisko, które uruchomimy w zimę. Nie będzie to jakieś w pełni profesjonalne miejsce, ale gwarantuję, że wszyscy, którzy będą chcieli pojeździć na łyżwach będą zadowoleni. Będzie bezpiecznie i blisko bo w tym roku lodowisko zlokalizowaliśmy przy samym parkingu naszego ośrodka – mówi Tomasz Machaj, kierownik G4W.

Teren jest już przygotowany, na G4W czekają tylko na niższą temperaturę. – Wylejemy taflę lodowiska o powierzchni ponad 350 metrów kwadratowych. Przy okazji chciałbym podziękować panu Jerzemu Tanajewskiemu, którego firma bardzo pomogła nam przy przygotowaniu terenu – dodaje Tomasz Machaj.

Wypada zatem ostrzyć łyżwy i czekać na mroźne dni.

Ale to nie jedyne niespodzianki jakie będą nas czekać w zimowym sezonie na G4W. O innych, szerzej już wkrótce na łamach naszego portalu.

Piotr Piercewicz


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij