Joanna Mucha, minister sportu i turystyki przyjedzie do Mrągowa 30 listopada. Okazją do wizyty minister w naszym mieście, będzie debata o szkoleniu młodzieży w Szkołach Mistrzostwa Sportowego na przykładzie mrągowskiej SMS.


Spotkanie organizowane przez posła na Sejm RP Andrzeja Orzechowskiego oraz przewodniczącą PO w Mrągowie Bernadettę Wojtuń odbędzie się w piątek 30 listopada w hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa. Głównym punktem wizyty minister Joanny Muchy w Mrągowie będzie debata Efektywne systemowe szkolenie zdolnej młodzieży. Szkoła Mistrzostwa Sportowego i Ośrodek Szkolenia - propozycja rozwiązań na przykładzie szkoły mrągowskiej.

Organizatorzy zaproslili panią minister bo chcą pokazać, że Mrągowo jest świetnym miejscem na stworzenie dużego ośrodka sportu na podstawie Szkoły Mistrzostwa Sportowego i klubu Baza. W debacie głos zabiorą między innymi trener i nauczyciel z SMS w Mrągowie Wojciech Nowicki, dyrektor Sportowy Polskiego Związku Żeglarskeigo Tomasz Chamera, a także prorektor do spraw kształcenia i rozwoju AWFiS Gdańsk prof. Jarosław Jaszczur-Nowicki.

Podczas debaty zaplanowane jest także wystąpienie minister Joanny Muchy.

Debata rozpocznie się 30 listopada o godzinie 18:00 w Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa. Wcześniej minister Mucha spotka się z członkami mrągowskiej Platformy Obywatelskiej.

Relację z debaty zobaczysz na naszym portalu!

pp

Fot. msport.gov.pl


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

X Zamknij
X Zamknij